fbpx

PIEGĀDES UN ATGRIEŠANAS NOSACĪJUMI

Šie noteikumi un nosacījumi attiecas uz visiem pasūtījumiem, kas veikti naktsmebeles.lv mājas lapā. Lūdzu, izdrukājiet šīs lapas kopiju savai turpmākai atsaucei.

Pieejamība

Visi mājas lapā atspoguļotie produkti ir pieejami uz pasūtījumu. Pasūtījuma izpildes termiņš ir līdz 8 nedēļām (atsevišķos gadījumos arī ilgāk), atkarībā no produkta tipa un izvēlētā apdares materiāla. Pirms pasūtījuma veikšanas mājas lapā, izvēlētā materiāla (audums / koks) tonis obligāti ir jāapskatās dzīvē kādā no “Nakts Mēbeles” saloniem.

Preču apraksts

Mēs regulāri atjaunojam informāciju mūsu interneta vietnē un rūpējamies, lai visi nosacījumi, cenas un apraksti būtu aktuāli un atbilstu produktiem, kas izvietoti mūsu interneta vietnē. Mēs paturam tiesības noraidīt pasūtījumus, kad informācija par produktu ir nepareizi publicēta, tostarp cenas un akcijas.

Izgatavošana, piegāde un uzstādīšana

Piegādes un uzstādīšanas izmaksas nav iekļautas produkta cenā. Tās aprēķina “Nakts Mēbeles” konsultants pēc  pasūtījuma saņemšanas. Izmaksas un piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes adreses un mājas stāva, precīzāka informācija par piegādes nosacījumiem ir pieejama visos mūsu salonos. Visi pasūtījumi un pieprasījumi tiek apstrādāti 2 darba dienu laikā pēc saņemšanas.

Pasūtījums stājas spēkā (t.i. – uzsākta ražošana) tikai pēc avansa rēķina apmaksas. Avansa rēķinu nosūta salona konsultants uz klienta norādīto e-pasta adresi. Mājas lapā naktsmebeles.lv noformētajam pasūtījuma pieprasījumam ir informatīvs saturs un tas netiek uztverts kā noformēts pasūtījums.

Atgriešanas politika

Jebkuru internetā iegādāto preci ir iespējams atgriezt 14 dienu laikā kopš pirkuma veikšanas datuma (neattiecas uz klātienē iegādātām un pasūtītām precēm). Precei ir jābūt labā stāvoklī (nesabojātai), bez lietojamības pazīmēm. Kad mēs esam saņēmuši atgriezto preci (-es), ja prece (-es) ir labā stāvoklī, mēs atmaksāsim preces vērtību. Kompensācija tiks pārskaitīta 5 darba dienu laikā. Piegādes izmaksas par nevēlamas preces (-u) atdošanu netiek atmaksātas. Tāpat Jūsu sākotnējā pasūtījuma piegādes izmaksas (ja tādas bija) netiks atmaksātas.

JA VĒLATIES ATGRIEZT PRECI, LŪDZU, SPIEDIET ŠEIT, LAI AIZPILDĪTU ATGRIEŠANAS FORMU VAI SAZINATIES AR MŪSU SALONU KONSULTANTU.