MĒS STRĀDĀJAM IK DIENU, PIEDĀVĀJOT GULĒŠANAS SISTĒMU AR AUGSTĀKĀ LĪMEŅA ERGONOMIKU KOMBINĀCIJĀ AR DABĪGO MATERIĀLU RADĪTO KOMFORTU, LAI CILVĒKI MŪSU IZLOLOTAJĀS GULTĀS AIZVADĪTU MAĢISKAS NAKTIS.

LINIJA_HEAVENS

KUR SLĒPJAS MAĢIJA?

Es aizveru acis un nokļūstu citā pasaulē. Es jūtos neatkārtojami! Šīs ir sajūtas, kuras spēj sniegt HEAVENS matrači.  Kur slēpjas maģija? Atsperēs! Lai arī atbilde šķiet negaidīti vienkārša, aiz tās stāv rūpīgi izstrādāta un testēta vairāku slāņu kabat-atsperu sistēma.

LINIJA_HEAVENS

KOMFORTS NO DABAS

Kokvilnas dabiskā mikroklimata regulācijas īpašība nodrošina siltas un mājīgas sajūtas aukstajos ziemas mēnešos, savukārt karstajās vasarās garantē svaigumu, pateicoties kokvilnas unikālajai īpašībai, kas pasargā gulētāja ķermeni no pārkaršanas un svīšanas.

AR ROKĀM DARINĀTS

LAIKMETĀ, KAD JAUNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS PĀRŅEM RAŽOŠANAS PROCESUS, ESAM SAPRATUŠI, KA AUGSTĀKĀS KLASES KVALITĀTI SPĒJ NODROŠINĀT TIKAI CILVĒKA ROKU DARBS.

LINIJA_HEAVENS

KVALITĀTES SIMBOLS

Formas noturības kvalitāte ir kā nozīmīgs simbols, kas tiek vērtēts katrā matracī. Heavens matraču sānu malu nošuvums simtprocentīgi tiek veikts ar rokām, rūpīgi savelkot un nostiprinot katru diega cilpu. Kombinācijā ar patentēto kabat-atsperu bloka stīpojumu tiek radīta ilgnoturīga matrača forma.

LINIJA_HEAVENS

AR ADATU UN DIEGU

Heavens matraču atsperu sistēma un mīkstie materiāli savā starpā ir cauršūti, cilpu galus nostiprinot ar kokvilnas diegu pušķiem. Šī smalkā materiālu nostiprināšanas metode ļauj atteikties no līmes izmantošanas, piedāvājot labvēlīgu mikroklimatu un materiālu dinamisku pielāgošanos atsperu sistēmas darbībai.

MATRAČU VEIDI

Rūpīgi strādājot pie Heavens matraču sastāva, testējot materiālu un atsperu slāņu kombinācijas, esam radījuši trīs dažādu stingrību matračus.

 • FIRM
  Stingrs matracis
 • MEDIUM
  Vidēji stingrs matracis
 • SOFT
  Mīksts matracis

FIRM

STINGRS MATRACIS

Stingrs matracis tiek veidots, kombinējot vienu kārtu MIKRO un vienu kārtu MINI kabat-atsperu slāņus ar pamata atsperu bloku, kurā tiek izmantotas atsperes ar lielāku stieples diametru. Katrā matrača kvadrātmetrā ir izvietotas 2415 atsperes.

Matrača izmēri:
platums: 90/120/140/160/180/200cm;
garums: 200/210cm;
biezums: 26cm sāns, 28cm vidusdaļa.

KABAT-ATSPERU BLOKS

Piecu stingruma zonu kabat-atsperu bloks ar šūnu rakstā izvietotām atsperēm, kvadrātmetrā izvietojot 378 atsperes. Katras atsperes augstums 18cm un tās ir izgatavotas no lielāka diametra stieples, veidojot stingra tipa atsperi.

MINI KABAT-ATSPERES

NEAUSTĀ TRIKOTĀŽA

Nosedz pamata atsperu bloku un rada stingru pamatu Mini un Mikro kabat atsper

MIKRO KABAT-ATSPERES

MIKRO KABAT-ATSPERES

MINI KABAT-ATSPERES

MEDIUM

VIDĒJI STINGRS MATRACIS

MINI un MIKRO kabat-atsperu slāņu kombinācija savienojumā ar pamata kabat-atsperu bloku, kurā izmantotas atsperes ar mazāku stieples diametru, veido vidējas stingrības matraci. Katrā matrača kvadrātmetrā ir izvietotas 2415 atsperes.

Matrača izmēri:
platums: 90/120/140/160/180/200cm;
garums: 200/210cm;
biezums: 26cm sāns, 28cm vidusdaļa.

SOFT

MĪKSTS MATRACIS

Lai radītu vēlamo sajūtu, tiek izmantoti divi MINI kabat-atsperu slāņi, kas kombinācijā ar kabat-atsperu bloku, kurā izmantotas atsperes ar mazāku stieples diametru, veido mīkstu gulēšanas pamatu. Katrā matrača kvadrātmetrā ir izvietotas 1637 atsperes.

Matrača izmēri:
platums: 90/120/140/160/180/200cm;
garums: 200/210cm;
biezums: 26cm sāns, 28cm vidusdaļa.

VIRSMATRAČU VEIDI

Virsmatracis piešķirs papildus komfortu, ļaujot ķermenim nakts laikā justies brīvāk un atslābināties. Tas pasargās iegādāto matraci pret sasmērēšanos un nevēlamiem traipiem. Pateicoties virsmatrača sniegtajai aizsardzībai, tas garantēs ilgāku matrača kalpošanas laiku.

 • TENDER
  Vilnas virsmatracis
 • ELITE
  Virsmatracis ar MIKRO atsperēm

TENDER

VILNAS VIRSMATRACIS

Tender virsmatrača pamatsastāvā ir četras kārtas biezas vilnas. Virsmatrača materiāli ir cauršūti un tā virsma dekorēta ar kokvilnas pušķiem.
Matrača izmēri:
platums: 90/120/140/160/180/200cm; garums: 200/210cm; biezums: 7cm.

ELITE

MIKRO ATSPERU VIRSMATRACIS

Virsmatrača pamatsastāvā ir MIKRO kabat-atsperes, kas ir ietītas bagātīgā kokvilnas kārtā. Virsmatrača materiāli ir cauršūti, un tā virsma dekorēta ar kokvilnas pušķiem.
Matrača izmēri:
platums: 90/120/140/160/180/200cm; garums: 200/210cm; biezums: 9cm.

h_logo_ml2-01

PRĀTAM, DVĒSELEI UN ESTĒTIKAI

LINIJA_HEAVENS

Unikāla iespēja atšķirties ar valdzinoša noslēpuma pieskārienu.

LINIJA_HEAVENS

ATŠĶIRTIES UZDROŠINĀS TIKAI DROSMĪGIE

Ekscentriskais tumši pelēkais tonis BLACK EDITION līnijā ir izvēlēts tā izsmalcinātības un elegances dēļ, ko tas piešķir guļamistabai. Tumši pelēkais papildinās gultas izvēlēto toni, pastiprinot visu kopējo interjera noskaņu.