fbpx

SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN INDIVIDUĀLU PRODUKTU RISINĀJUMI

SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN INDIVIDUĀLU PRODUKTU RISINĀJUMI

Ir labi zināms, ka ne vienmēr dizains vai funkcija, kas vienam cilvēkam ir atbilstoša, derēs arī citiem. Tieši tādēļ piedāvājam iespēju pasūtīt arī sava individuālā risinājuma mēbeles. Lai šo uzdevumu padarītu vienkāršāku, piedāvājam konsultācijas ar speciālistiem, kuri palīdzēs projektu ievirzīt dizainiski baudāmā un tehnoloģiski iespējamā virzienā. Savukārt, ja produkti ir atlasīti jau no esošās “Nakts Mēbeles” produkcijas, bet ir grūtības izprast, kā tos izvietot telpā, piedāvājam arī telpas iekārtošanas konsultācija

DIZAINS-01
TEHNOLOGS

Palīdzēs rast un izprast produkta tehnoloģiskos aspektus, piemēram, konstrukcijas stiprību, ražošanas iespējas, savienojumu risinājumus un citas detaļas, kas ir saistītas ar produkta izgatavošanu.

TEHNOLOGS-01
PRODUKTU DIZAINERS

Sniegs konsultāciju produkta dizainiskajā noformējumā, proporciju aspektos un gala produkta koptēla detalizētā analīzē. Pievēršot uzmanību vienam no svarīgākajiem jautājumiem: “Vai produkta dizains papildinās tā funkcionalitāti?”

TELPA-01
TELPAS IEKĀRTOŠANA*

Konsultants palīdzēs izveidot mēbeļu izvietošanas plānu telpā, izrunājot ergonomiskos un dizainiskos pamatprincipus. ​

* Uzsveram, ka konsultācijas sniedzam plānojot telpas iekārtojumu tikai ar “Nakts Mēbeles” piedāvāto produkciju. Konsultācija sevī ietver produktu toņu pieskaņošanu, bet neiekļauj telpas kopējo interjera risinājumu meklēšanu, kā, piemēram, sienu vai grīdu krāsas pieskaņošana.

 

PIESAKIES INDIVIDUĀLAI KONSULTĀCIJAI

Pēc anketas saņemšanas sazināsimies ar Jums vienas darba dienas laikā, lai vienotos par konkrētu konsultācijas dienu un laiku. Konsultācijas norisinās vienā no "Nakts Mēbeles" saloniem (pēc klienta izvēles)