CILVĒKS VIDĒJI 26 GADUS SAVAS DZĪVES PAVADA MIEGĀ UN PAPILDUS 2 GADUS CENŠOTIES AIZMIGT. TAS NOZĪMĒ, KA GULTĀ TIEK PAVADĪTI 28 GADI NO CILVĒKA DZĪVES!

Atlasot dažādus mīkstos materiālus un strādājot pie ergonomisko kabat-atsperu pilnveidošanas, ir radītas trīs dažādas matraču kolekcijas – “Pils Matrači”, “Stay” un “Heavens”.

LĒMUMA PIEŅEMŠANA LABĀKAI IKDIENAI 4 SOĻOS

1. SOLIS

Novērtē sava pašreizējā matrača stingrību – vai pašreizējais matracis ir: par stingru / par mīkstu / atbilstošs vēlamajam komforta līmenim.

2. SOLIS

Dodies uz kādu no “Nakts Mēbeles” saloniem un, zinoša konsultanta pavadībā, velti pietiekami daudz laika, izmēģinot visus piedāvātos matraču stingrības veidus.  Izmēģini matraci gan guļot uz muguras, gan guļot uz vēdera, kā arī uz sāna, ir svarīgi, lai gulēšana ir komfortabla visās pozās.

3. SOLIS

Pēc atbilstošās stingrības matrača piemeklēšanas, nebaidies konsultantam uzdot visus interesējošos jautājumus.

4. SOLIS

Neaizmirsti arī par piemērota spilvena izvēli. Tāpat kā matraci, arī spilvenu ir svarīgi izmēģināt. Spilvena izmēģināšanu ir svarīgi veikt sev piemērotās stingrības matracī.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES VIRSMATRACI?

1. HIGIĒNA

Tīrs un balts tikko atvests jaunais matracis – kurš gan nevēlētos šo skatu saglabāt daudz ilgāk, kā tikai pirmās pāris nedēļas? Virsmatracis lieliski pasargās iegādāto matraci pret ikdienas sasmērēšanos un nevēlamiem traipiem. Pēc nepieciešamības virsmatrača pārvalku var iztīrīt vai nomainīt.

2. KOMFORTS

Virsmatracis pilda ne tikai aizsargslāņa funkciju, bet piešķir arī papildus komfortu, ļaujot ķermenim nakts laikā justies brīvāk un atslābināties.

3. ILGMŪŽĪBA

Pateicoties virsmatrača sniegtajai matrača higiēniskajai aizsardzībai, tas garantē arī daudz ilgāku matrača kalpošanas laiku.